HANSPAULSKÁ LIGA - HANSPAULKA, FOTBALOVÁ LIGA V MALÉ KOPANÉ
Podzim 2017
91. sezóna Hanspaulské ligy
Září - prosinec 2017

Vítá vás informační portál o fotbalové lize v malé kopané soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka - HANSPAULSKA-LIGA.cz Hlavní strana - zde najdete aktuální novinky, nejnovější články a další informace ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Pravidla - zde najdete pravidla, propozice souteží a další důležité dokumenty ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Hřiště - zde najdete přehlednou interaktivní mapu s vyobrazením jednotlivých hřišť soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Výsledky a tabulky - zde najdete nejnovější výsledky a tabulky jednotlivých lig soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Diskusní fórum - zde najdete diskusní fórum, kde můžete komentovat události a dění soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Videa - zde najdete videa z Hanspaulky, videa jednotlivých týmů a reportáže z utkání soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Kontakt - zde najdete informace a kontakty informačního portálu HANSPAULSKA-LIGA.cz soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka

Hanspaulská liga - Hanspaulka > Články > Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Jaro 2012



Články

Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Jaro 2012
HANSPAULSKA-LIGA.cz - 13.2.2012 15:36:24

1.A
Erko Kbely
Rowdies HFC
Boston 86
Audi United FC
Inter Lotyšák A
Vojenské lesy
Úterní hosté Ski FC
Restaurace U Pecků A
Šumavan-Balkán
Smutný potapěči
UTS Vršovice
Santa Dominica

2.A
Bar Krušovice
Bedna 98 FC
Santa Tranta PC A
Ekonom WT
G.I.C La Plate de Cünde
Kings FC
Klokan Perón club A
Porter CF A
Deko
Stará dáma
Trops 1.SK
Akta - rez

2.B
Hertha ZMZ
Sparta Pankrác
Holosmetky FC
Saens 1.FC A
K.T.S. FC
Queens Park Club
Městská policie
Traktor humus A
Nova LFC A
Dvorce SK MPI
Sananim FC A
Úderka Žižkov junioři

3.A
Bakera
Břewnow boys KMK
Kbelské vosy A
Kehar Club FC
Pražská legie 2000
Slamník I.USP
Notorkros FK
MVS Vršovice A
Steve
Pajzovna FC
Martini BC
Tlakové galoše

3.B
Borussia Bubeneč
Inter Ohradní
Betl K.F.K. B
Inter Lotyšák B
Lucián FC A
Real TIDE XXL
Petrohradská BFK A
PAVAPA Motl
Relax-FC
Sean team
SquashArena
Vokra VV

3.C
Berlínští lvi
Borcibalona FC A
Borussia Dortšpunt B
Důchodci
Ferri FC
Gepard AFC
Kumpáni
Scarface AC
Sedm zbabělých B
Sklenářka FC
Tatra 04
Tuscarora A

3.D
Atomovej brouk B
Botič FC
Kapr tým 86 A
Karcinogenní
Lord Mayor Idiot
MTPCH
Noční dravci
S.N.F. A
4077 DUCKS
The Penguins 6:5 B
United clans
Zelená liška juniors

4.A
4 TD Ala Bundy A
Autobazar Duo A
J.R.Club A
Ještěrka
Letná FC
Reds FC
Limita
S.F.O.T.
Domácí potřeby A
Samson Bonella A
Ujde to 1980 SK
R.I.P. A

4.B
Suchdol sabres A
Eden 1999
A.G.Č.V.
Bratři v triku
JUDr. Brouk Pytlík
BongoBongo AC
Santa Tranta PC C
Felix club
Rychlí hroši APK
VŠSK MFF UK A
Koberce Trend ATG
TBC Lachtan A

4.C
1.FP Praha
Celtic Prague FC
Celtic THK
Demoliční četa
Veget FC
GoHosp PK
Inter Bubeneč
Kříženeček
Mystique Dynamo CF
GFC Regent A
Útlum
Terron AC Bozi A

4.D
64! FC Kobylisy
Bohemia AFK
Démoni
Fugas CF A
Guatemalské ještěrky
Gumídci Méďové FC
Kontis 1.FC
Hell´s boys
Homogen 1.FC B
Oranjes 04 FC
Oratoř Kobylisy
Santovi Sobi

4.E
A - klub 90
Alej FK A
Bohemia Roztyly
Dejvický expres
Hosthunters
La Oliva FC
JH
Lucky team
NeReal Žižkov FC
Tus Pelotas
Hustec
Tycho de Brahe FC A

4.F
Druháci AFK
Erectico TBC
Améby AFC A
Farkáň 92 1.FC
Gente - Yeti FC
Orange Predators A
Hashlerka THC 1993 B
Kliďas FC
Reage boys
Deportivo Estudiantil FC
Šotgani
Veleslavín Viktoria

5.A
Arabská
Cvrčci FC
Litrpůl FC
Orosený Paragraf
Paráda
Orgasmico L.S.D.
Víťazný február FK
Pražští lvi
Milenium Praha FC
Rachot
RAF Jinonice
Ramutant CF

5.B
Banana Chiquíta
Delivery FC
Don Giovanni
Legends are back
Medicína
Nikdo nikde
Pirelli
Stará garda
Tatran Válec
Pivní pohoda AC
Merck stars
STS Chvojkovice - Brod

5.C
Cosmetic
J paví Ř
Komtupapa
Medvědi A
Motor 1.TF
Petřiny 09 FC
Speciál Bráník
Bába FC
Spirit bar FC B
Pozdní sběr II
Prokaryota FZ
Dynamit Baterie A

5.D
Dejnámbůra FC
Tramway FC
Borcibalona FC B
Strašnická šlechta
Lucián FC B
Torpedo Ohrobec SKA
Libeň SK
Kolomajzna TJ
Těžká demence
Výtržník HFC
R.I.P. B
Imidin Opatov FC

5.E
AG team
Bandidoz
Horst 1.FC
Indiana Team
Banditi z Palmovky
Jawa Team
Poblióni FC
South Stars
Pašáci
Šachta UK
VŠSK MFF UK B
Ústavan 01 KK

5.F
Gladiators Beroun
Ontosport
Chuchle
Efficenza AC
Pivní balet
Polární záře
President FC
Sloni na Pobřeží A
Real Prd
Vládci Prahy
Batalion 91 A
PAPE Dejvice

5.G
Atomový veverky A
Hodkovičky United FC
Hoptajch team
Huňáč PK
Kapr tým 86 B
Přezletice SK RSC
Devils of Zderaz
SAS fans
Sen Černý Most II PG
Komety FC
Torpedo Barrandov
Ukradený širáci

5.H
Sokol Vysočany B
Bruchos HFC
Drny FC
Dynamo UK
Internazionale AC
Benda OFC
My
Améby AFC B
Partizan Východ
Sokol Suchdol TJ
Sokol V.-Notorax A
Šrot FC

5.I
Absinth
Bened VFK
Bum bar PV B
Debakl FC
Drsný šrouby
Jednota Košík
Řežem to United
Sokol Vysočany C
Sever 1.FC
Paraguay
Světlušky
Sunar

6.A
Filipi SK
Blaženka spiders
Havri Havri
1.FC Žižkov
Greenhorns FC
Sebranka FC A
Barclays Capital
Kožich II.FC
Nightmare Team
Pekárny United FC
Libčice FC
Tajfun AC

6.B
Bronx KKK A
Dirty Bastards
Zodyhyd P.N.P.
Modrá vopice TJ
Lachtánci 1.WC
Pavana AK
Pivojs s.r.o.1.FC
Dodo´s kings
Tatarský biftek
Vyzunk FM
XXX
F.C.K.

6.C
Síla vůle
D.G.Team
Czech line
Spajta 1905
Nalejto 1.FC
Penco FC
Black mamba IBD
Praga Calcio CC
Růžoví delfínci 97,2
ALT 1.AK
Typos FC
Traktor humus B

6.D
Ya Basta! B
Namo FC
Sargas FC
Serval KPKS
Medvídkova tlapička
Pendula Bona AC
Prase FC
Arctica Islandica
Restaurace U Pecků B
Uličníci FC
Killing power FC
Žalud United 1.PC

6.E
Alkohol Tea FC
Atlético Cerveza
Blesk VK A
Cerveza 18.FC
Guaraní
Morová rána 1.FC
Hlavonožci na niti FC
Pivušky FC
Polnohospodár Praha
Sorry FC
Tazy FPC
TJ Bohemia Chips 1980

6.F
Dromedarians Praha
Eukaryota 2.LKW
FC 1869
Rosengart FC
Los Bimbananos
Pragoflora TJ
Pěstební dělnice
Sparta Pivaři AC
Šejk Peterka
Torpédo Hulín FC
Tutto bene
Žlutá křídla

6.G
1.W.C.
Banzai
Nottoric Forest
Bamboocha City
Chroustova lokomotiva
Jemné a Solené 1.FC
Kojots United
Kovárna PC
Real Sharks
River lejt B
s.Oliver A
Kvantanámo

6.H
Blue flame
Boca Seniors
Boys in Blue
Callida CS
Prague United
GTL A
Torpedo Cannabis
Plameňáci 1.FC
Ross Crock
Saens 1.FC C
Stars beer
Target FC

6.I
GoGo 1.NC
Hashlerka THC 1993 A
Kbelské vosy B
KTB B
Literpool United
M16 AC FC
Petrovice A
New Jersey Devils B
Šnek FC A
Deportivo Praga
Xichties FC
Zimbru Olymp

6.J
Angmar A
Athletico Spořilov
Basta fidli B
Free team
Horsis heads
Integrita Jinonice
Les Basables
Modrý balet A
Rokoska
Šachťor Praha CF
Splašený kozy TR
Torpédo Řepy

6.K
Atlanta Žižkov FC
Puk PFC
Bez názvu
Budvarka B
Malvazinky 1.FC
Rumové pralinky FC
Parukářka FC
England Praha
Maverick
Social Members FC
Sokol V.-Notorax B
Talent Praha FC

6.L
Alkohol Vršovice FC
Beerchester United
Partizan Praha
Medvědi B
Samson Bonella B
S.T.R.U.P.
Slavoj Legends
Pivson a Pofel
Strážci Pomeranče
Sturm JM
Úžas 1. FFS
Výlov 0.FC

7.A
Emperators
England United FC
Gambrinus VH
K.K.K.
Hell Avalanche
Kerata Chíjos
Notorlet Stodůlky
Orange Predators B
PFC Kodymka B
Saens 1.FC B
Tazmánští čertíci
Traktor Praha A

7.B
AC/DC FC
Gekad
HNK Praha FC
Holešovice 1.FC
Hulla hulla FC
Liboc united
Rudý teror
Bohdalec PC
Senioři Praha A
V.S.P.S.V.S.
VŠSK MFF UK C
Ya Basta! A

7.C
4 TD Ala Bundy B
Dukla Praha FK
Digi Prague FC
Bum bar PV A
Vibromax 1985
Kelímci 3.FC
Pigs FC
Strahovská 10
Trenhos
Tsunami 99
The Wall
Exact FC A

7.D
Bronx KKK B
Credit Praha FC
CCCP
Ďáblice FK
Konvikt klub
Inter Mokušle
Hells Bells 1.FC
J.R.Club B
Kamberský pípy
Roosevelt boys 1.FC
Trona CF
Ukrgazeta

7.E
Albuquerque tuplaks
Hervis sport 1.FC
Kulva PVC
Los Muchachos
Rival club FC A
Modrý Svině
Severní vítr je krutý!
Suchá dáseň AC
Suchdol sabres B
Terasy KFC A
Skif
Válcovny plechu MS FC

7.F
Beach attack 90210
Bílá pohroma
Co je?
Černý koně TMK
Fugas CF B
Na zdraví p.Macháčka
Krabí výměšky FC
Lužinýýý Boys
Pradox 1.FC
Práce AC
Pyjavíce FK
Rum Zahořany HT

7.G
Ansámbl
Bobika FC
CK pánbu nás netrestej
Desítníci CH.C.
Eskadra smrti
Gólostroje FC
Kalparta Kids
Pražská hovada
M - Bubo A
Ministry of P.S.
Palouček AC
Red Leads

7.H
ABCOM
Akvaristika TJ
Alej FK B
Blizzard ZM
Cosmo Hagibor FC
Emergency
MoKo 2.FC
Pornolištičky
Profesoři
Příkopy FC
Nulová šance
Vysmátí zajíci

7.I
1.FC Lehovec
Balbín FC
Černý pumy
FC Praha 07
Fifty-two faders
Guláš FC
Homogen 1.FC A
Hyens United
Ivánkovy děti
Los Pepinos C.F.
Kalich club Žižkov
SG-II Butovice

7.J
Beton FC
DDR FC
Gang of Jan Palach
Sací komando Modřany
Květák
Levá fuska
Normální Chlapi
Penélope Cruz
Petrovice B
Terron AC Bozi B
Vodka team FC
Vzteklé Želvičky

7.K
Dinamo Praha
Dropa FC
Epic Fail
Jabadabadoo Prosek
Letňany BD
No madam ! A
Poštmistři A
Protector 1320 FC
Real Spořilov
Team Motivated
Vozovna Hloubětín B
Junior Motol

7.L
Bröndby codein IF
Česlo
Dýně AC A
Heliport SK
Laxní přístup
Mestek 97 FC
Modrý balet B
Plný plíce
Pragochmel Blšany A
Sportbar ZIPO
Texas N.Strašecí FC
Ugandská ťava

8.A
Admira 97
Arseanal FC
Bullets FC
Canary FC
Dynamit Vršovice
Rošambo
Rumburaci
H.K. 12
Tigers Kobylisy RL
TIP IZOL - Homidlo KK
Per ho tam
Zelení študáci

8.B
Demínka
Miminka AC
Klub odložených mužů
Pod parou
Perpetis
Senioři Praha B
SK Elet
Strakonická 2007 1.FC
Spořilov Represent
V.I.P.
Ši Kyo
Viktoria Bítovská

8.C
Beer Devils TJ
GFC Regent B
Les Miserables
Klika CFA
Le Jardin
Nova LFC B
Palouk SK
s.Oliver B
Sedm zbabělých A
Vykutálený prasátka
Tamu Pua 1.FC
Tuscarora 03

8.D
DTS Praha
Koloušci AK
Dynamo R.U.M. B
Friends Prague
Hajdaláci z Masné 18 FK
Sorbino
Maisner gang
MIFA Fighters FO
Mindží Lhota SK
Weekend Warriors FC
Pražský axiom
Sváteční mančaft

8.E
!nBev Tigers
Athletico KMF
GK Ohradní
Gobi dezert
Klucy PFS
Metro AFK
Neumann S.K.
OrangeBoom
Playboy team AC
Pražská Stoka
Prosím, nesmějte se
Ratajski démoni

8.F
Bič boží
Čelzí
Executors United
Juventus Pivus
Pneuservis-Bartoušek
Shooters Morava FC
SP Clif
Sanitka AS
To mi stačí
Tuxeda FC
VZ
Sloni na Pobřeží B

8.G
Dynamo R.U.M. A
GFC
Kolíci
Ministerstvo obrany
No madam ! B
Palmeiras Prosek
Proradost FK
Repeťáci Praha
S nadhledem
Taurin 1.FC
Viktor 1.FC
Zoufalci

8.H
Alténa ST
CFG Suchdol
Green shock FC
Houbařův Ráj
Kamarádi 1.FC
Kilba Praha 04 FK
Lazareth
Opatoff A K
Rarach FC
Sculpturo FC
Viktorčin smích
Zde je místo ...

8.I
Beercelona FC
El Barto
Kamikaze AbyDal LC
Lipodur FC A
Kenguru FC
Lockál
Marami 1.FC
Meďák FC
TBC Lachtan B
Tream Deam FC
Yakuza
ZAK Praha

8.J
A.F.K.
Náhradníci
FNT Praha
K.F.C. Praha
Klobásy FC
Horno Porno
No fear KK
Real Kamýk
Rychlá rota
Samson Žižkov 1.FC
Sedmikráskov Čimice
Torpedo Praclub

8.K
Gremio
Kanonýři
Hypochondři
Sporting Luka
Pivnice U Zpěváčků
Power Rangers
Praetorians FC
Rasta Velbloudi
Sebulba Utd.
Šílené veverky
Šnek FC B
Unreal Students FC

8.L
Airconquest F.F.C.
Caroil
Catchers SC
F3N FC B
Fernet team Říčany
F.R.F. mit vocet
Glebus United Nations
Krabice
Poštmistři B
Sestra Sojka
Sexy prdelky
Stalica Praga

8.M
Alvarez D.C.
Apači
Blesk VK B
Corleone
Gangbeng
Godotovi čekatelé
Hustá pěna FC
Inter 09
Los Zewlos
Marná snaha
ONBLACK
Sexnejensex

8.N
Faux-pas
Guinness AC
Kult žlutého míče
Lokomotiva DP
Los Gigoalos
Morna to zařídí FC
Old Mosquitos
Sebranka FC B
Klikaři FC
Stodůlecký piráti
Vixens
Vyvolený béčka

8.O
Al Ahlí Praha
Atomový veverky B
Habet Praha FŇ
Los Niňos M.B.
Parta AC
Potíže
Pražská hnědka DK
Rychlí banáni
Slovan Amatéři
Stříbrný hroch C
Tichý vánek
Youngsters FC

8.P
Blueghost.cz FC
Bohnice United
Diablo FC
Divocí andělé
Golden City FC
Klátiči WH
Koza znezaneřáděná
Manchlastr FC
Real Hagrid CF
Velká Bučina FK
Vozovna Hloubětín A
Ztracená varta

8.Q
Alkmar
Borussia Dortšpunt C
Bratři v lihu FC
Hattrick Prosek FC
Kanálpucers PL
Lobotomici
Michels boys FC
Notor Střešovice FC
Outsiders
PRKA
Soutokoněmí
WTF

8.R
A.Č.A.B. FC
Bloodz
Buzuluk Úvaly FC
Defect Praha
Forejt FC
Power WCC
Periferie United
Pragochmel Blšany B
Pražské Peklo
Sme moc
South Prague FC
VAL-VAL.Team


Diskusní fórum

Přidat komentář


 



 

Výsledky a tabulky

Hanspaulská liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B 3.C 3.D
4.A 4.B 4.C 4.D 4.E 4.F
5.A B C D E F G H I
6.A B C D E F G H I J K L
7.A B C D E F G H I J K L
8.A B C D E F G H I J K L M N O P

Veteránská liga
1.A
2.A 2.B
3.A B C D
4.A B C D E F

Superveteránská
liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B



Fotbalové turnaje

Pohár Děkana FJFI
8.5.2017 Praha


Diskusní fórum

TÝMY
Diskusní fórum

15.11.2017 8:23:08

TÝMY
Diskusní fórum

14.11.2017 13:30:43

TÝMY
Diskusní fórum

12.11.2017 14:22:38

TÝMY
Diskusní fórum

8.11.2017 15:43:09

TÝMY
Diskusní fórum

6.11.2017 0:44:00


Předpověď počasí



 

Všechna práva vyhrazena - HANSPAULSKA-LIGA.cz - info@hanspaulska-liga.cz - XHTML - CSS - 20.11.2017 18:06:17