HANSPAULSKÁ LIGA - HANSPAULKA, FOTBALOVÁ LIGA V MALÉ KOPANÉ
Jaro 2017
90. sezóna Hanspaulské ligy
Březen - červen 2017

Vítá vás informační portál o fotbalové lize v malé kopané soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka - HANSPAULSKA-LIGA.cz Hlavní strana - zde najdete aktuální novinky, nejnovější články a další informace ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Pravidla - zde najdete pravidla, propozice souteží a další důležité dokumenty ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Hřiště - zde najdete přehlednou interaktivní mapu s vyobrazením jednotlivých hřišť soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Výsledky a tabulky - zde najdete nejnovější výsledky a tabulky jednotlivých lig soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Diskusní fórum - zde najdete diskusní fórum, kde můžete komentovat události a dění soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Videa - zde najdete videa z Hanspaulky, videa jednotlivých týmů a reportáže z utkání soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Kontakt - zde najdete informace a kontakty informačního portálu HANSPAULSKA-LIGA.cz soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka

Hanspaulská liga - Hanspaulka > Články > Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Podzim 2011



Články

Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Podzim 2011
HANSPAULSKA-LIGA.cz - 20.7.2011 23:09:19

1.A
Audi United FC
QUO Boston 86
Rowdies HFC
Klokan Perón club A
Bedna 98 FC
Restaurace U Pecků A
Inter Lotyšák A
Smutný potapěči
Šumavan-Balkán
Úterní hosté Ski FC
Santa Dominica
Vojenské lesy

2.A
Santa Tranta PC A
Důchodci
Deko
Kings FC
Ekonom WT
Klokan Perón club B
Dvorce SK MPI
Queens Park Club
Stará dáma
UTS Vršovice
Vokra VV
Trops 1.SK

2.B
Sananim FC A
Erko Kbely
Sparta Pankrác
Akta - rez
Bar Krušovice
Gepard AFC
Holosmetky FC
Hertha ZMZ
Inter Lotyšák B
Porter CF B
Úderka Žižkov junioři
Traktor humus A

3.A
Berlínští lvi
G.I.C La Plate de Cünde
Kehar Club FC
Letná FC
Martini BC
Nisa AC
Notorkros FK
Nova LFC A
Orange Predators A
Pajzovna FC
Pražská legie 2000
Scarface AC

3.B
4 TD Ala Bundy A
Městská policie
Domácí potřeby A
Borcibalona FC
Kareto-Reco
MVS Vršovice A
Nemesis
Relax-FC
Ferri FC
Slamník I.USP
SquashArena
Kumpáni

3.C
GFC Regent A
Betl K.F.K. B
Borussia Bubeneč
Inter Ohradní
Kbelské vosy A
Lucián FC A
PAVAPA Motl
Petrohradská BFK A
Saens 1.FC A
Samson Bonella A
Terron AC Bozi A
Tuscarora A

3.D
Deportivo Estudiantil FC
Atomovej brouk B
Botič FC
K.T.S. FC
Kapr tým 86 A
Karcinogenní
Kliďas FC
MTPCH
Oranjes 04 FC
S.N.F. A
Sedm zbabělých B
United clans

4.A
Cvrčci FC
Seznam.cz FC
Tatra 04
Ještěrka
Limita
Stará garda
Mystique Dynamo CF
Oratoř Kobylisy
TBC Lachtan A
Tlakové galoše
Ujde to 1980 SK
Útlum

4.B
A.G.Č.V.
AG team
Autobazar Duo A
Bakera
Břewnow boys KMK
Felix club
Horst 1.FC
Petřiny 09 FC
Steve
Suchdol sabres A
VŠSK MFF UK A
Yamato Day 02

4.C
Santa Tranta PC C
64! FC Kobylisy
Real TIDE XXL
Kříženeček
Pašáci
Reds FC
Sean team
Dynamit Baterie A
Inter Bubeneč
Eden 1999
Šumavská střela FK
Veget FC

4.D
1.FP Praha
Améby AFC A
Gumídci Méďové FC
Borussia Dortšpunt B
Démoni
Guatemalské ještěrky
Homogen 1.FC B
President FC
Real Prd
Sklenářka FC
Bohemia AFK
Sloni na Pobřeží A

4.E
4077 DUCKS
Noční dravci
Tus Pelotas
Hustec
JH
NeReal Žižkov FC
Bened VFK
A - klub 90
Tycho de Brahe FC A
Hoptajch team
Ukradený širáci
Half and Half FC

4.F
Alej FK A
Bohemia Roztyly
Druháci AFK
Erectico TBC
Lord Mayor Idiot
Paraguay
Reage boys
Sever 1.FC
Sokol V.-Notorax A
The Penguins 6:5 B
Veleslavín Viktoria
Zelená liška juniors

5.A
1.FC Žižkov
Banana Chiquíta
Bronx KKK A
Don Giovanni
GoHosp PK
J.R.Club A
Pirelli
Orgasmico L.S.D.
RAF Jinonice
Rachot
S.F.O.T.
Vyzunk FM

5.B
Arabská
Delivery FC
Dodo´s kings
Farkáň 92 1.FC
Litrpůl FC
Kojots United
Milenium Praha FC
Partizan Praha
Pražští lvi
R.I.P.
Rychlí hroši APK
STS Chvojkovice - Brod

5.C
Absinth
BongoBongo AC
Celtic THK
Komtupapa
Medvědi A
Motor 1.TF
Penco FC
Pivní pohoda AC
Restaurace U Pecků B
South Stars
Síla vůle
Spirit bar FC B

5.D
1.W.C.
Bába FC
Banditi z Palmovky
Demoliční četa
Imidin Opatov FC
Kontis 1.FC
Merck stars
Serval KPKS
Ramutant CF
Růžoví delfínci 97,2
Strašnická šlechta
Šachta UK

5.E
Alkohol Tea FC
Bandidoz
Bratři v triku
Indiana Team
Fugas CF A
Grinders FC
Medicína
Ontosport
Orosený Paragraf
Poblióni FC
Polnohospodár Praha
VŠSK MFF UK B

5.F
Bez názvu
Efficenza AC
Chuchle
PAPE Dejvice
Pivní balet
S.T.R.U.P.
Santovi Sobi
Těžká demence
Torpédo Hulín FC
Hell´s boys
Vládci Prahy
Výtržník HFC

5.G
Dejvický expres
Devils of Zderaz
GTL A
Hosthunters
Huňáč PK
Torpedo Barrandov
Kbelské vosy B
Libeň SK
Pěstební dělnice
Kapr tým 86 B
SAS fans
Sen Černý Most II PG

5.H
Atlanta Žižkov FC
Bruchos HFC
Bum bar PV B
Dejnámbůra FC
Drsný šrouby
Gente - Yeti FC
Hashlerka THC 1993 A
Jednota Košík
Lucky team
Sokol Suchdol TJ
Manchlastr FC
Sokol Vysočany C

5.I
Benda OFC
Callida CS
Debakl FC
Drny FC
Free team
Internazionale AC
Hashlerka THC 1993 B
Kolomajzna TJ
Sokol Vysočany B
Les Basables
My
Šotgani

6.A
Blaženka spiders
Desítníci CH.C.
Greenhorns FC
Ikebara
Havri Havri
Kovárna PC
Legends are back
Čech Mejd
Stýbla Ďáblic
Tatran Válec
Tramway FC
Typos FC

6.B
F.C.K.
Kožich II.FC
Lachtánci 1.WC
Modrá vopice TJ
Emperators
Nalejto 1.FC
Nikdo nikde
Paráda
Stará parta
Tatarský biftek
Torpedo Ohrobec SKA
V.S.P.S.V.S.

6.C
Bum bar PV A
D.G.Team
J paví Ř
K.K.K.
Namo FC
Nottoric Forest
Pozdní sběr II
Traktor humus B
Tsunami 99
Praga Calcio CC
Víťazný február FK
XXX

6.D
Batalion 91 A
Cerveza 18.FC
Jemné a Solené 1.FC
Kalparta Kids
Klamovská skvadra
M - Bubo A
Medvídkova tlapička
Pendula Bona AC
Prase FC
Prokaryota FZ
Real Sharks
Sargas FC

6.E
Cosmetic
Czech line
Dirty Bastards
Eskadra smrti
Killing power FC
Holešovice 1.FC
River lejt B
Speciál Bráník
Terasy KFC A
Tazy FPC
Ya Basta! B
Žalud United 1.PC

6.F
AC/DC FC
Banzai
Chroustova lokomotiva
Jawa Team
Liboc united
Blesk VK A
Lucián FC B
Morová rána 1.FC
Motol FN
Pivušky FC
Sorry FC
Ústavan 01 KK

6.G
Atlético Cerveza
Eukaryota 2.LKW
FC 1869
Gladiators Beroun
Ivánkovy děti
Nightmare Team
Los Bimbananos
Modrý Svině
Polární záře
Pragoflora TJ
Pyjavíce FK
Žlutá křídla

6.H
Blue flame
Boys in Blue
GoGo 1.NC
Guaraní
Integrita Jinonice
Komety FC
Prague United
Přezletice SK RSC
Ross Crock
SG-II Butovice
Vysmátí zajíci
Alej FK B

6.I
Alkohol Vršovice FC
Atomový veverky
Guláš FC
Hodkovičky FC
Sturm JM
Letňany BD
Partizan Východ
Petrovice A
Literpool United
Severní vítr je krutý!
Stars beer
Šnek FC A

6.J
Angmar A
Dynamo UK
Dýně AC A
KTB B
Modrý balet A
PKD 2006
Protector 1320 FC
Saens 1.FC C
Sunar
Talent Praha FC
Terron AC Bozi B
Torpédo Řepy

6.K
Améby AFC B
Budvarka B
DDR FC
Krabí výměšky FC
Parukářka FC
Řežem to United
Samson Bonella B
Slavoj Legends
Tutto bene
Ugandská ťava
Úžas 1. FFS
Výlov 0.FC

6.L
Beerchester United
Maverick
Medvědi B
No madam ! A
Pražská hovada
Rokoska
s.Oliver A
Sokol V.-Notorax B
Světlušky
Šrot FC
Target FC
Vodka team FC

7.A
Bohdalec PC
Dynamo R.U.M. A
Hulla hulla FC
Palmeiras Prosek
Pigs FC
Pivojs s.r.o.1.FC
Prohibice FKK
Rival club FC
Rudý teror
Sebranka FC A
Tazmánští čertíci
Zodyhyd P.N.P.

7.B
Alténa ST
England United FC
Filipi SK
Kvantanámo
Orange Predators B
Libčice FC
Kerata Chíjos
Per ho tam
The Best of England
Pekárny United FC
Strakonická 2007 1.FC
Ya Basta! A

7.C
Ansámbl
Arctica Islandica
Dromedarians Praha
GFC Regent B
Spajta 1905
JUDr. Brouk Pytlík
Strahovská 10
Sváteční mančaft
The Wall
Vibromax 1985
Viktorčin smích
VŠSK MFF UK C

7.D
!nBev Tigers
ALT 1.AK
Bronx KKK B
Credit Praha FC
Tajfun AC
Inter Mokušle
Kamberský pípy
Metro AFK
Roosevelt boys 1.FC
Sorbino
Trona CF
Uličníci FC

7.E
Pavana AK
CK pánbu nás netrestej
Black mamba IBD
Hlavonožci na niti FC
Hervis sport 1.FC
Kulva PVC
Marami 1.FC
Hells Bells 1.FC
Palouk SK
Los Muchachos
TJ Bohemia Chips 1980
Tučňáci

7.F
A.Č.A.B. FC
Beach attack 90210
Bílá pohroma
Co je?
Černý koně TMK
Forejt FC
Fugas CF B
Kanálpucers PL
Práce AC
Rosengart FC
Sparta Pivaři AC
Šejk Peterka

7.G
Emergency
Torpedo Cannabis
Boca Seniors
K.F.C. Praha
Pornolištičky
Profesoři
New Jersey Devils B
Rychlá rota
Rychlí banáni
ABCOM
Tycho de Brahe FC B
Xichties FC

7.H
1.FC Lehovec
Balbín FC
Bratři v lihu FC
Fifty-two faders
Homogen 1.FC A
Kalich club Žižkov
Klub odložených mužů
M16 AC FC
Nulová šance
Plameňáci 1.FC
Tichý vánek
Zimbru Olymp

7.I
Blue devils
Cosmo Hagibor FC
Dukla Praha FK
Fernet team Říčany
Horsis heads
Konvikt klub
Levá fuska
Pivson a Pofel
Sací komando Modřany
Slovan Amatéři
Social Members FC
Šachťor Praha CF

7.J
Basta fidli
Dinamo Praha
Dropa FC
Gang of Jan Palach
Heliport SK
Koráb AC
Malvazinky 1.FC
Penélope Cruz
Hell Avalanche
Pražské Peklo
Rumové pralinky FC
Stodůlecký piráti

7.K
Athletico Spořilov
Bamboocha City
Gangbeng
Huntrs
Květák
Jabadabadoo Prosek
Marná snaha
Laxní přístup
MoKo 2.FC
Poštmistři
Sestra Sojka
Strážci Pomeranče

7.L
Deportivo Praga
England Praha
Gólostroje FC
Junior Motol
Mestek 97 FC
Plný plíce
PRKA
Puk PFC
Sebranka FC B
Splašený kozy TR
Spořilov Represent
Válcovny plechu MS FC

8.A
Admira 97
Arseanal FC
Bullets FC
Demínka
Zelení študáci
GFC
Le Jardin
Rumburaci
Saens 1.FC B
Senioři Praha A
Tuscarora 03
Viktoria Bítovská

8.B
Canary FC
Dynamit Vršovice
Ministerstvo obrany
Notorlet Stodůlky
OrangeBoom
PFC Kodymka B
Prošlý mlíka
Sedm zbabělých A
Suchá dáseň AC
Tigers Kobylisy RL
TIP IZOL - Homidlo KK
Viktor 1.FC

8.C
84 TD Ala Bundy B
Digi Prague FC
DTS Praha
Dynamo R.U.M. B
Gambrinus VH
GK Ohradní
Juventus Pivus
MIFA Fighters FO
SP Clif
Torpedo Praclub
Vozovna Motol FC
Zoufalci

8.D
Albuquerque tuplaks
J.R.Club B
Kolíci
Mindží Lhota SK
Pražský axiom
Prosím, nesmějte se
s.Oliver B
Senioři Praha B
Taurin 1.FC
Trenhos
Vykutálený prasátka
Terasy KFC B

8.E
Athletico KMF
Bič boží
Gobi dezert
HNK Praha FC
Houbařův Ráj
Ministry of P.S.
Sloni na Pobřeží B
Nova LFC B
Playboy team AC
Proradost FK
Palouček AC
Shooters Morava FC

8.F
Čelzí
Hajdaláci z Masné 18 FK
Kelímci 3.FC
Maisner gang
Perpetis
Ukrgazeta
Pod parou
Pneuservis-Bartoušek
Pražská Stoka
Rošambo
Weekend Warriors FC
Ši Kyo

8.G
Green shock FC
Guinness AC
Les Miserables
No madam ! B
Ratajski démoni
Klika CFA
Suchdol sabres B
Repeťáci Praha
Skif
Sculpturo FC
Lazareth
V.I.P.

8.H
CCCP
CFG Suchdol
Exact FC A
Gekad
Kamarádi 1.FC
Kilba Praha 04 FK
Neumann S.K.
Opatoff A K
Rarach FC
SK Elet
Slepý Střeva FC
VZ

8.I
El Barto
Kamikaze AbyDal LC
Kenguru FC
Lužinýýý Boys
Lipodur FC A
Meďák FC
Pivnice U Zpěváčků
Pradox 1.FC
Pražská esa
Rum Zahořany HT
TBC Lachtan B
Yakuza

8.J
Catchers SC
Náhradníci
F.R.F. mit vocet
Gremio
Hyens United
Kanonýři
Los Pepinos C.F.
No fear KK
Příkopy FC
Samson Žižkov 1.FC
Sebulba Utd.
Sedmikráskov Čimice

8.K
A.F.K.
Akvaristika TJ
Blesk VK B
Blizzard ZM
Hustá pěna FC
Klobásy FC
Klucy PFS
Los Zewlos
Na zdraví pana M.
Sexy prdelky
Šnek FC B
Young Boys Jílové

8.L
Arsenal Kobylisy FC
Černý pumy
F3N FC B
FC Praha 07
Horno Porno
Hypochondři
Outsiders
Praetorians FC
Real Kamýk
Stalica Praga
Šílené veverky
Vyvolený béčka

8.M
Airconquest F.F.C.
Bohnice United
Caroil
Česlo
Epic Fail
Glebus United Nations
Iron Dicks
Krabice
Normální Chlapi
Old Mosquitos
Power Rangers
Sporting Luka

8.N
Beer Devils TJ
Bobika FC
Diablo FC
Koza znezaneřáděná
Pragochmel Blšany B
Red Leads
Sanitka AS
Traktor Praha A
Vozovna Hloubětín A
Youngsters FC
ZAK Praha
Zde je místo ...

8.O
Al Ahlí Praha
Borussia Dortšpunt C
South Prague FC
City Lhotka FC
Inter 09
Klikaři FC
Petrovice B
Potíže
Power WCC
Real Spořilov
Soutokoněmí
VAL-VAL.Team

8.P
Bröndby codein IF
Godotovi čekatelé
Klátiči WH
Pragochmel Blšany A
Pražská hnědka DK
Real Hagrid CF
Sexnejensex
Stříbrný hroch C
Texas N.Strašecí FC
Velká Bučina FK
Vzteklé Želvičky
Vixens

8.Q
Beton bunkers FC
Blueghost.cz FC
Buzuluk Úvaly FC
Corleone
Golden City FC
Lobotomici
Los Gigoalos
Modrý balet B
ONBLACK
Parta AC
Sananim FC B
Sme moc

8.R
Alkmar
Alvarez D.C.
Defect Praha
Faux-pas
Habet Praha FŇ
Hattrick Prosek FC
Lokomotiva DP
Michels boys FC
Morna to zařídí FC
Sportbar ZIPO
Team Motivated
Vozovna Hloubětín B


Diskusní fórum

Přidat komentář


 


Otvírací doba každý den v autopůjčovně Praha Automoc

 

Výsledky a tabulky

Hanspaulská liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B 3.C 3.D
4.A 4.B 4.C 4.D 4.E 4.F
5.A B C D E F G H I
6.A B C D E F G H I J K L
7.A B C D E F G H I J K L
8.A B C D E F G H I J K L M N O P

Veteránská liga
1.A
2.A 2.B
3.A B C D
4.A B C D E F

Superveteránská
liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B



Fotbalové turnaje


Diskusní fórum

HRÁČI
Diskusní fórum

21.7.2017 8:18:20

HRÁČI
Diskusní fórum

19.7.2017 14:55:45

HRÁČI
Diskusní fórum

19.7.2017 14:40:35

HRÁČI
Diskusní fórum

17.7.2017 4:43:16

HRÁČI
Diskusní fórum

13.7.2017 16:28:30


Předpověď počasí



 

Všechna práva vyhrazena - HANSPAULSKA-LIGA.cz - info@hanspaulska-liga.cz - XHTML - CSS - 22.7.2017 22:33:08