HANSPAULSKÁ LIGA - HANSPAULKA, FOTBALOVÁ LIGA V MALÉ KOPANÉ
Jaro 2017
90. sezóna Hanspaulské ligy
Březen - červen 2017

Vítá vás informační portál o fotbalové lize v malé kopané soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka - HANSPAULSKA-LIGA.cz Hlavní strana - zde najdete aktuální novinky, nejnovější články a další informace ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Pravidla - zde najdete pravidla, propozice souteží a další důležité dokumenty ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Hřiště - zde najdete přehlednou interaktivní mapu s vyobrazením jednotlivých hřišť soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Výsledky a tabulky - zde najdete nejnovější výsledky a tabulky jednotlivých lig soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Diskusní fórum - zde najdete diskusní fórum, kde můžete komentovat události a dění soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Videa - zde najdete videa z Hanspaulky, videa jednotlivých týmů a reportáže z utkání soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Kontakt - zde najdete informace a kontakty informačního portálu HANSPAULSKA-LIGA.cz soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka

Hanspaulská liga - Hanspaulka > Články > Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Jaro 2011



Články

Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Jaro 2011
HANSPAULSKA-LIGA.cz - 1.2.2011 17:35:49

1.A
Inter Lotyšák A
Klokan Perón club A
Důchodci
Úterní hosté Ski FC
Bedna 98 FC
QUO Boston 86
Restaurace U Pecků A
Smutný potapěči
Šumavan-Balkán
Traktor humus A
Audi United FC
Vojenské lesy

2.A
Borek hodinářství 1.FC
Ferri FC
Gepard AFC
Kbelské vosy A
Kings FC
Klokan Perón club B
Porter CF B
Queens Park Club
Santa Tranta PC A
Trops 1.SK
Santa Dominica
Vokra VV

2.B
Akta - rez
Dvorce SK MPI
Městská policie
Hertha ZMZ
Holosmetky FC
Bar Krušovice
Inter Lotyšák B
Rowdies HFC
Sananim FC A
Úderka Žižkov junioři
Tuscarora A
UTS Vršovice

3.A
Borussia Bubeneč
Břewnow boys KMK
Autobazar Duo A
Ekonom WT
G.I.C La Plate de Cünde
Kehar Club FC
Letná FC
Pajzovna FC
Pražská legie 2000
Samson Bonella A
Oratoř Kobylisy
Stará dáma

3.B
Betl K.F.K. B
Deko
Lucián FC A
GFC Regent A
Martini BC
Nova LFC A
Santa Tranta PC C
Kareto-Reco
Petrohradská BFK A
Paseka FC
President FC
Saens 1.FC A

3.C
Relax-FC
Nemesis
4 TD Ala Bundy A
Little Eden FC
United clans
Domácí potřeby A
Sklenářka FC
Horst 1.FC
Sedm zbabělých B
NeReal Žižkov FC
Sparta Pankrác
Nisa AC

3.D
Notorkros FK
Botič FC
Erko Kbely
MTPCH
K.T.S. FC
Kapr tým 86 A
Kliďas FC
Inter Ohradní
Noční dravci
Bohemia Roztyly
S.N.F. A
The Penguins 6:5 B

4.A
Bakera
Banana Chiquíta
Cvrčci FC
Delivery FC
Farkáň 92 1.FC
Ještěrka
Matfyz
MVS Vršovice A
Mystique Dynamo CF
Orange Predators A
Tlakové galoše
Ujde to 1980 SK

4.B
A.G.Č.V.
Dodo´s kings
Felix club
Pašáci
PAVAPA Motl
Reds FC
Ruzyně 1995 AC
Rychlí hroši APK
Slamník I.USP
Suchdol sabres A
VŠSK MFF UK A
Yamato Day 02

4.C
AG team
Berlínští lvi
Eden 1999
Fugas CF A
Inter Bubeneč
Poblióni FC
Real TIDE XXL
Spirit bar FC B
SquashArena
Terron AC Bozi A
Veget FC
Útlum

4.D
Demoliční četa
Démoni
Grinders FC
Gumídci Méďové FC
Homogen 1.FC B
Borussia Dortšpunt B
Kumpáni
Real Prd
Scarface AC
Sloni na Pobřeží A
Tatra 04
Výtržník HFC

4.E
A - klub 90
Hustlaz Pimpz
Erectico TBC
Hustec
Callida CS
Hoptajch team
Kapr tým 86 B
Karcinogenní
Oranjes 04 FC
Sokol Vysočany A
Tus Pelotas
Ukradený širáci

4.F
Benda OFC
Atomovej brouk B
Deportivo Estudiantil FC
Druháci AFK
Bened VFK
Ginesio
Kolomajzna TJ
Lord Mayor Idiot
Paraguay
Reage boys
Sever 1.FC
Sokol Vysočany B

5.A
Arabská
Balet FC
Blaženka spiders
Milenium Praha FC
S.F.O.T.
Kojots United
Limita
Litrpůl FC
Orgasmico L.S.D.
Seznam.cz FC
Vyzunk FM
XXX

5.B
Absinth
Bum bar PV A
J.R.Club A
Nalejto 1.FC
Penco FC
Petřiny 09 FC
Praga Calcio CC
Růžoví delfínci 97,2
Síla vůle
Steve
Medicína
Sean team

5.C
Bába FC
Celtic THK
Imidin Opatov FC
Kontis 1.FC
Kříženeček
Paráda
Ramutant CF
1.W.C.
Sargas FC
Stará garda
STS Chvojkovice - Brod
Žalud United 1.PC

5.D
1.FC Žižkov
Alkohol Tea FC
Bratři v triku
Dynamit Baterie A
Indiana Team
Komtupapa
Šumavská střela FK
Nikdo nikde
South Stars
Šachta UK
Tazy FPC
K.K.K.

5.E
1.FP Praha
VŠSK MFF UK B
Devils of Resslovka
Don Giovanni
F.C.K.
Guatemalské ještěrky
Orosený Paragraf
PAPE Dejvice
Pivní balet
Torpédo Hulín FC
Ústavan 01 KK
Žlutá křídla

5.F
4077 DUCKS
Integrita Jinonice
64! FC Kobylisy
Dejvický expres
Eukaryota 2.LKW
Hosthunters
Libeň SK
Pivní pohoda AC
Ross Crock
Těžká demence
Torpedo Barrandov
Tycho de Brahe FC A

5.G
Dynamo UK
Alej FK A
Bohemia AFK
Dejnámbůra FC
Čech Mejd
Drny FC
GTL A
Partizan Praha
Lucky team
PKD 2006
Drsný šrouby
Zelená liška juniors

5.H
Bum bar PV B
Šotgani
Bez názvu
Maverick
Partizan Východ
JH
Pražští lvi
RAF Jinonice
S.T.R.U.P.
Suchdol stars RSC C
Pražačka
TBC Lachtan A

5.I
Debakl FC
Améby AFC A
R.I.P.
Manchlastr FC
My
Notorax AFC
Pěstební dělnice
Half and Half FC
Real Sharks
s.Oliver A
Sokol Vysočany C
Veleslavín Viktoria

6.A
V.S.P.S.V.S.
Bronx KKK A
Desítníci CH.C.
Greenhorns FC
Lachtánci 1.WC
Per ho tam
Pirelli
Sebranka FC A
Tramway FC
Rachot
Sparta Pivaři AC
Stará parta

6.B
Arctica Islandica
BongoBongo AC
D.G.Team
Demínka A
Kožich II.FC
Medvědi C
Modrá vopice TJ
Motor 1.TF
Rudý teror
Traktor humus B
Tučňáci
Typos FC

6.C
Alténa ST
Banditi z Palmovky
Cerveza 18.FC
Emperators
Merck stars
M - Bubo A
Ontosport
Pendula Bona AC
Black mamba IBD
River lejt B
Czech line
Uličníci FC

6.D
Jemné a Solené 1.FC
Credit Praha FC
Tatarský biftek
Restaurace U Pecků B
Killing power FC
Hells Bells 1.FC
Namo FC
Serval KPKS
Santovi Sobi
Stýbla Ďáblic
Tajfun AC
Ya Basta! B

6.E
Bandidoz
Pivušky FC
Blesk VK A
Bohdalec PC
Dromedarians Praha
Palouk SK
Polnohospodár Praha
Motol FN
Sorry FC
Speciál Bráník
Terasy KFC A
Víťazný február FK

6.F
Batalion 91 A
Bílá pohroma
Rohožník United FC B
Co je?
Hell´s boys
Čelzí
Efficenza AC
Gladiators Beroun
Los Bimbananos
Pyjavíce FK
Viktorčin smích
Vládci Prahy

6.G
Chuchle
Atlanta Žižkov FC
Junior Motol
Samson Bonella B
Kalparta Kids
Kanálpucers PL
Lynx
Modrý Svině
Pragoflora TJ
Prokaryota FZ
Slavoj Legends
Tutto bene

6.H
Alej FK B
Blue flame
GoGo 1.NC
Cosmo Hagibor FC
Huňáč PK
Jabadabadoo Prosek
Polární záře
Přezletice SK RSC
SAS fans
Vysmátí zajíci
Sen Černý Most II PG
Tycho de Brahe FC B

6.I
Devils of Zderaz
Guláš FC
Kbelské vosy B
Homogen 1.FC A
Kalich club Žižkov
Internazionale AC
Letňany BD
Literpool United
Morová rána 1.FC
Stars beer
Šnek FC A
Tichý vánek

6.J
Angmar A
Dinamo Praha
Dýně AC A
Bruchos HFC
Hashlerka THC 1993 A
Jednota Košík
Konvikt klub
KTB B
Protector 1320 FC
Slovan Amatéři
Rohožník United FC A
Výlov 0.FC

6.K
Free team
Budvarka B
DDR FC
GoHosp PK
Gente - Yeti FC
Medvědi B
Penélope Cruz
Pražská hovada
Puk PFC
Saens 1.FC C
Sakostra
Úžas 1. FFS

6.L
Free team
Budvarka B
DDR FC
GoHosp PK
Gente - Yeti FC
Medvědi B
Penélope Cruz
Pražská hovada
Puk PFC
Saens 1.FC C
Sakostra
Úžas 1. FFS

7.A
Havri Havri
Le Jardin
Legends are back
Nottoric Forest
Orange Predators B
Palmeiras Prosek
Tatran Válec
Tazmánští čertíci
Kerata Chíjos
Viktor 1.FC
Zelení študáci
Zodyhyd P.N.P.

7.B
4 TD Ala Bundy B
AC/DC FC
AGP 83
The Best of England
Dynamo R.U.M. A
Exact FC A
GFC Regent B
Chroustova lokomotiva
Pozdní sběr II
Roosevelt boys 1.FC
Sorbino
Tsunami 99

7.C
ALT 1.AK
Hajdaláci z Masné 18 FK
Holešovice 1.FC
Hulla hulla FC
Inter Mokušle
Kamberský pípy
Nightmare Team
Medvídkova tlapička
Pigs FC
s.Oliver B
V.I.P.
VŠSK MFF UK C

7.D
!nBev Tigers
Blue devils
Ikebara
Jawa Team
Kulva PVC
Lucián FC B
Neumann S.K.
Prase FC
Prohibice FKK
Kilba Praha 04 FK
Sváteční mančaft
Vykutálený prasátka

7.E
Atlético Cerveza
Beach attack 90210
Černý koně TMK
Fugas CF B
J.R.Club B
Klamovská skvadra
Práce AC
Pivojs s.r.o.1.FC
Pradox 1.FC
Šejk Peterka
TBC Lachtan B
Torpedo Ohrobec SKA

7.F
ABCOM
Atomový veverky
Prague United
Boys in Blue
Emergency
New Jersey Devils B
No fear KK
Profesoři
Příkopy FC
SG-II Butovice
Šnek FC B
Torpedo Cannabis

7.G
1.FC Lehovec
Alkohol Vršovice FC
Válcovny plechu MS FC
Fifty-two faders
Ivánkovy děti
M16 AC FC
Hodkovičky United FC
Plameňáci 1.FC
Real Kamýk
Severní vítr je krutý!
Spořilov Represent
Vozovna Hloubětín A

7.H
Fernet team Říčany
Blizzard ZM
Dropa FC
Gee Gee Olive
Guaraní
Komety FC
Krabí výměšky FC
Krabice
Květák
Liboc united
Rychlá rota
Xichties FC

7.I
Beton FC
Beerchester United
Bratři v lihu FC
Gangbeng
England Praha
Horsis heads
Lokomotiva DP
Poštmistři
River lejt A
Šrot FC
Torpédo Řepy
Vodka team FC

7.J
Alkmar
D*Z*H*C
Eskadra smrti
Koráb AC
Kovárna PC
Modrý balet A
Malvazinky 1.FC
PRKA
Stodůlecký piráti
Sunar
Social Members FC
Tornádo Labuť PM

7.K
Borussia Dortšpunt C
Heliport SK
Mestek 97 FC
Huntrs
MoKo 2.FC
MIFA Fighters FO
Notorlet Stodůlky
Rokoska
Ugandská ťava
Forejt FC
Target FC
FC 1869

7.L
Bamboocha City
Ansámbl
Banzai
Basta fidli B
Befeleme
Buffeti HK
Power WCC
Řežem to United
Sporting Luka
Sebranka FC B
Parukářka FC
Améby AFC B

8.A
A.Č.A.B. FC
Canary FC
Diablo FC
Dynamit Vršovice
Kvantanámo
PFC Kodymka B
Perpetis
Ratajski démoni
Saens 1.FC B
Senioři Praha A
Traktor Praha A
Vozovna Motol FC

8.B
Admira 97
Filipi SK
Hrnčířský bubáci
Mindží Lhota SK
Ministerstvo obrany
Nova LFC B
Senioři Praha B
Pekárny United FC
Prošlý mlíka
Strakonická 2007 1.FC
Ši Kyo
Tuscarora 03

8.C
Digi Prague FC
DTS Praha
Dynamo R.U.M. B
Gambrinus VH
JUDr. Brouk Pytlík
Sedm zbabělých A
Sloni na Pobřeží B
Strahovská 10
Studenti Praha FC
Terasy KFC B
Tohle není hokej?
Trona CF

8.D
Arseanal FC
CK pánbu nás netrestej
Yakuza
Gekad
GK Ohradní
J paví Ř
Marami 1.FC
Ministry of P.S.
Proradost FK
Playboy team AC
Pod parou
Weekend Warriors FC

8.E
Athletico KMF
Bič boží
Gobi dezert
Juventus Pivus
Maisner gang
Mašťáci 1.FC
OrangeBoom
Palouček AC
Red Leads
Rosengart FC
TIP IZOL - Homidlo KK
Vibromax 1985

8.F
Green shock FC
Hlavonožci na niti FC
Klika CFA
Les Miserables
Pražský axiom
Rarach FC
Real Rapids SC
SK Elet
Slepý Střeva FC
Ya Basta! A
VZ
SP Clif

8.G
Albuquerque tuplaks
TJ Bohemia Chips 1980
Pneuservis-Bartoušek
Rebelové
Repeťáci Praha
Rošambo
Sculpturo FC
Suchá dáseň AC
The Wall
Viktoria Bítovská
Vyvolený béčka
Zoufalci

8.H
CFG Suchdol
GFC
Skif
Guinness AC
Kamarádi 1.FC
Klikaři FC
Lazareth
Los Muchachos
No madam ! B
Opatoff A K
Pavana AK
Suchdol sabres B

8.I
Bronx KKK B
F3N FC B
Klátiči WH
Lobotomici
Lipodur FC A
Meďák FC
Odlehlá AC
Pražská esa
Prosím, nesmějte se
Rum Zahořany HT
Spajta 1905
Hervis sport 1.FC

8.J
Boca Seniors
Catchers SC
Dukla Praha FK
Habet Praha FŇ
K.F.C. Praha
Los Zewlos
Modrý balet B
Náhradníci
Real Hagrid CF
Samson Žižkov 1.FC
Torpedo Praclub
U Karla 99 FC

8.K
Arsenal Kobylisy FC
Balbín FC
Hypochondři
Kopanda team FC
Hyens United
Kanonýři
Legendy FC
Nulová šance
Pornolištičky
VAL-VAL.Team
Vozovna Hloubětín B
Young Boys Jílové

8.L
Gremio
Horno Porno
Los Pepinos C.F.
Maczlo AC
Pivnice U Zpěváčků
Praetorians FC
Pragochmel Blšany B
Rumové pralinky FC
Šílené veverky
Sebulba Utd.
Tigers Kobylisy RL
Zimbru Olymp

8.M
Beer Devils TJ
Epic Fail
FC Praha 07
Godotovi čekatelé
Hell Avalanche
Chudáci FC
Klub odložených mužů
Lazaret United
Outsiders
South Prague FC
Velká Bučina FK
ZAK Praha

8.N
Corleone
Caroil
Glebus United Nations
Kenguru FC
Laxní přístup
Los Gigoalos
Power Rangers
Sexy prdelky
Strážci Pomeranče
Stříbrný hroch C
Šachťor Praha CF
Vzteklé Želvičky

8.O
Alvarez D.C.
City Lhotka FC
Gang of Jan Palach
Blesk VK B
Dirty Hell Brothers
Michels boys FC
Morna to zařídí FC
Old Mosquitos
Pragochmel Blšany A
Sací komando Modřany
Sme moc
Stalica Praga

8.P
Al Ahlí Praha
Blueghost.cz FC
Česlo
F.R.F. mit vocet
Levá fuska
Marná snaha
ONBLACK
Parta AC
Petrovice B
Potíže
Splašený kozy TR
Vixens

8.Q
Airconquest F.F.C.
Buzuluk Úvaly FC
Faux-pas
Golden City FC
Gólostroje FC
Hattrick Prosek FC
Koza znezaneřáděná
Metro AFK
Minor subject
Pražská hnědka DK
Sananim FC B
Sestra Sojka

8.R
Akvaristika TJ
Bohnice United
Bröndby codein IF
Defect Praha
Plný plíce
Pražské Peklo
Real Spořilov
Rychlí banáni
Sedmikráskov Čimice
Sportbar ZIPO
Team Motivated
Zde je místo ...


Diskusní fórum

Přidat komentář


 


Otvírací doba každý den v autopůjčovně Praha Automoc

 

Výsledky a tabulky

Hanspaulská liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B 3.C 3.D
4.A 4.B 4.C 4.D 4.E 4.F
5.A B C D E F G H I
6.A B C D E F G H I J K L
7.A B C D E F G H I J K L
8.A B C D E F G H I J K L M N O P

Veteránská liga
1.A
2.A 2.B
3.A B C D
4.A B C D E F

Superveteránská
liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B



Fotbalové turnaje


Diskusní fórum

HRÁČI
Diskusní fórum

17.5.2017 17:35:36

FOTBAL
Diskusní fórum

17.5.2017 17:34:29

HRÁČI
Diskusní fórum

12.5.2017 15:45:08

BAZAR
Diskusní fórum

9.5.2017 15:01:03

HRÁČI
Diskusní fórum

7.5.2017 20:11:14


Předpověď počasí



 

Všechna práva vyhrazena - HANSPAULSKA-LIGA.cz - info@hanspaulska-liga.cz - XHTML - CSS - 28.5.2017 14:21:54