HANSPAULSKÁ LIGA - HANSPAULKA, FOTBALOVÁ LIGA V MALÉ KOPANÉ
Podzim 2017
91. sezóna Hanspaulské ligy
Září - prosinec 2017

Vítá vás informační portál o fotbalové lize v malé kopané soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka - HANSPAULSKA-LIGA.cz Hlavní strana - zde najdete aktuální novinky, nejnovější články a další informace ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Pravidla - zde najdete pravidla, propozice souteží a další důležité dokumenty ze soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Hřiště - zde najdete přehlednou interaktivní mapu s vyobrazením jednotlivých hřišť soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Výsledky a tabulky - zde najdete nejnovější výsledky a tabulky jednotlivých lig soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Diskusní fórum - zde najdete diskusní fórum, kde můžete komentovat události a dění soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Videa - zde najdete videa z Hanspaulky, videa jednotlivých týmů a reportáže z utkání soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka Kontakt - zde najdete informace a kontakty informačního portálu HANSPAULSKA-LIGA.cz soutěže Hanspaulská liga - Hanspaulka

Hanspaulská liga - Hanspaulka > Články > Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Podzim 2012



Články

Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Podzim 2012
HANSPAULSKA-LIGA.cz - 3.8.2012 2:41:48

1.A
Audi United FC
Boston 86
Erko Kbely
Restaurace U Pecků A
Rowdies HFC
Saens 1.FC A
Santa Dominica
Smutný potapěči
Šumavan-Balkán
Trops 1.SK
Úterní hosté Ski FC
UTS Vršovice

2.A
Bar Krušovice
Deko
Ekonom WT
Dvorce SK MPI
Holosmetky FC
Petrohradská BFK A
Kbelské vosy A
Klokan Perón club A
Queens Park Club
Stará dáma
Inter Lotyšák A
Vojenské lesy

2.B
Akta - rez
Bedna 98 FC
Sparta Pankrác
Hertha ZMZ
Městská policie
K.T.S. FC
Traktor humus A
MVS Vršovice A
Porter CF B
The Penguins 6:5 B
Tuscarora A
Úderka Žižkov junioři

3.A
Bakera
Břewnow boys KMK
Druháci AFK
Felix club
G.I.C La Plate de Cünde
Samson Bonella A
Kehar Club FC
Kings FC
Martini BC
Pajzovna FC
Tlakové galoše
Vokra VV

3.B
Betl K.F.K. B
GFC Regent A
Gepard AFC
Inter Ohradní
Lucián FC A
Nova LFC A
FKDJM
Sean team
SquashArena
Útlum
Santa Tranta PC C
VŠSK MFF UK A

3.C
Borcibalona FC A
Borussia Bubeneč
Borussia Dortšpunt B
Důchodci
Ferri FC
Homogen 1.FC B
Oratoř Kobylisy
Pražská legie 2000
Scarface AC
Orange Predators A
Tatra 04
Ujde to 1980 SK

3.D
Bohemia Roztyly
Botič FC
Hosthunters
Karcinogenní
Lord Mayor Idiot
MTPCH
Noční dravci
Sedm zbabělých B
S.N.F. A
Sananim FC A
United clans
4077 DUCKS

4.A
4 TD Ala Bundy A
Berlínští lvi
Domácí potřeby A
Nikdo nikde
J.R.Club A
Kumpáni
Limita
Litrpůl FC
Ramutant CF
S.F.O.T.
Suchdol sabres A
Tatran Válec

4.B
1.FP Praha
A.G.Č.V.
Eden 1999
Deportivo Estudiantil FC
GoHosp PK
Koberce Trend ARG
Notorkros FK
Rychlí hroši APK
Slamník I.USP
Steve
Veget FC
TBC Lachtan A

4.C
AG team
Banana Chiquíta
Batalion 91 A
Celtic THK
Inter Bubeneč
Kříženeček
Mystique Dynamo CF
Pašáci
PAVAPA Motl
Pozdní sběr II
Real TIDE XXL
Relax-FC

4.D
Démoni
Fugas CF A
Guatemalské ještěrky
Gumídci Méďové FC
Hell´s boys
PAPE Dejvice
Reds FC
Sklenářka FC
Torpedo Ohrobec SKA
Kontis 1.FC
Tramway FC
Ústavan 01 KK

4.E
Internazionale AC
A - klub 90
Améby AFC A
Dejvický expres
Devils of Zderaz
Bohemia AFK
Hustec
Alej FK A
Kliďas FC
La Oliva FC
SAS fans
Tycho de Brahe FC A

4.F
Atomovej brouk B
Tus Pelotas
Gente - Yeti FC
Debakl FC
Kapr tým 86 A
R.I.P. A
Řežem to United
Šotgani
Šrot FC
Farkáň 92 1.FC
Zelená liška juniors
Veleslavín Viktoria

5.A
Bratři v triku
Banditi z Palmovky
Paráda
Bronx KKK A
Don Giovanni
Lachtánci 1.WC
Legends are back
Letná FC
Milenium Praha FC
Stará garda
TJ Spoje Praha
Dynamit Baterie A

5.B
Autobazar Duo A
BongoBongo AC
Orgasmico L.S.D.
Dejnámbůra FC
Ještěrka
Libčice FC
Lucián FC B
Pražští lvi
Orosený Paragraf
RAF Jinonice
Sebranka FC A
Santovi Sobi

5.C
Alkohol Tea FC
Celtic Prague FC
Spajta 1905
Indiana Team
J paví Ř
JUDr. Brouk Pytlík
Demoliční četa
Petřiny 09 FC
South Stars
Šachta UK
Víťazný február FK
VŠSK MFF UK B

5.D
Bába FC
Kojots United
Dromedarians Praha
Imidin Opatov FC
Medvídkova tlapička
Merck stars
Hlavonožci na niti FC
Oranjes 04 FC
Pivní pohoda AC
Prokaryota FZ
Restaurace U Pecků B
Uličníci FC

5.E
64! FC Kobylisy
Efficenza AC
Los Bimbananos
Nalejto 1.FC
Pivní balet
Polární záře
President FC
Vládci Prahy
Chuchle
Těžká demence
Real Prd
Žlutá křídla

5.F
Atomový veverky A
GTL A
Hoptajch team
KTB B
Libeň SK
Přezletice SK RSC
Ross Crock
Torpedo Barrandov
Sen Černý Most II PG
Ukradený širáci
Výtržník HFC
Zimbru Olymp

5.G
Absinth
Angmar A
Bruchos HFC
Dynamo UK
Hashlerka THC 1993 A
Hodkovičky United FC
Lucky team
NeReal Žižkov FC
Saens 1.FC C
Sever 1.FC
JH
Splašený kozy TR

5.H
Améby AFC B
Paraguay
Reage boys
Benda OFC
Bened VFK
Drny FC
Atlético Cerveza
Rokoska
Puk PFC
Sokol Suchdol TJ
S.T.R.U.P.
Jednota Košík

5.I
Atlanta Žižkov FC
Bum bar PV B
Talent Praha FC
Erectico TBC
Hashlerka THC 1993 B
Horst 1.FC
R.I.P. B
River lejt B
s.Oliver A
Sokol Vysočany B
Světlušky
Úžas 1. FFS

6.A
Arabská
Blaženka spiders
Cvrčci FC
Dirty Bastards
F.C.K.
Filipi SK
Havri Havri
Kvantanámo
Traktor Praha A
VŠSK MFF UK C
Vyzunk FM
Zodyhyd P.N.P.

6.B
England United FC
Greenhorns FC
Chroustova lokomotiva
Ontosport
Kelímci 3.FC
Pekárny United FC
Pirelli
Pivojs s.r.o.1.FC
Rachot
Saens 1.FC B
Spirit bar FC B
STS Chvojkovice - Brod

6.C
Bandidoz
D.G.Team
Gambrinus VH
J.R.Club B
Medvědi A
Medicína
Motor 1.TF
Nottoric Forest
Penco FC
Praga Calcio CC
Síla vůle
Vibromax 1985

6.D
Blesk VK A
Czech line
Ďáblice FK
Killing power FC
Kožich II.FC
Namo FC
Pivušky FC
Rudý teror
Skif
Žalud United 1.PC
Ukrgazeta
XXX

6.E
Arctica Islandica
Bohdalec PC
Borcibalona FC B
Jemné a Solené 1.FC
Inter Mokušle
M - Bubo A
Palouček AC
Polnohospodár Praha
Pražská Stoka
Strašnická šlechta
Pendula Bona AC
Typos FC

6.F
1.FC Žižkov
Albuquerque tuplaks
Ansámbl
Cerveza 18.FC
Dodo´s kings
Dukla Praha FK
Jawa Team
Modrý Svině
Morová rána 1.FC
Prase FC
Speciál Bráník
Ya Basta! A

6.G
Beach attack 90210
Eukaryota 2.LKW
FC 1869
Gladiators Beroun
Junior Motol
Na zdraví p.Macháčka
Pěstební dělnice
Pragoflora TJ
Rum Zahořany HT
Sloni na Pobřeží A
Sparta Pivaři AC
Tutto bene

6.H
ABCOM
Boca Seniors
Callida CS
Torpedo Cannabis
GoGo 1.NC
Huňáč PK
Kalich club Žižkov
Kapr tým 86 B
Los Pepinos C.F.
Pornolištičky
Prague United
Vysmátí zajíci

6.I
Deportivo Praga
Epic Fail
Fifty-two faders
Guaraní
Kbelské vosy B
Literpool United
M16 AC FC
Partizan Východ
Plameňáci 1.FC
Šnek FC A
Stars beer
Team Motivated

6.J
Alkohol Vršovice FC
Beton FC
Drsný šrouby
Dýně AC A
Integrita Jinonice
Komety FC
Laxní přístup
Modrý balet A
Normální Chlapi
Torpédo Řepy
Pivson a Pofel
Šachťor Praha CF

6.K
Bamboocha City
Beerchester United
Bez názvu
Kolomajzna TJ
My
Real Sharks
Real Spořilov
Květák
Samson Bonella B
Slavoj Legends
Strážci Pomeranče
Sokol V.-Notorax B

6.L
Athletico Spořilov
Bröndby codein IF
Free team
Gang of Jan Palach
Maverick
Medvědi B
Rumové pralinky FC
Social Members FC
Sokol V.-Notorax A
England Praha
Sturm JM
Vozovna Hloubětín B

7.A
Demínka A
Dynamo R.U.M. A
Emperators
Fukeři F.C.
PFC Kodymka B
Pigs FC
Senioři Praha A
Sorry FC
Tatarský biftek
Viktorčin smích
H.K. 12
Hulla hulla FC

7.B
Barclays
Bullets FC
Černý koně TMK
Druhá fáze
Eskadra smrti
Hell Avalanche
Holešovice 1.FC
Kerata Chíjos
Pavana AK
Rumburaci
Target FC
Yellow Dildos

7.C
4 TD Ala Bundy B
K.K.K.
Kovárna PC
Kulva PVC
Mindží Lhota SK
Serval KPKS
Tajfun AC
Tamu Pua 1.FC
Taurin 1.FC
TJ Bohemia Chips 1980
Trenhos
Tsunami 99

7.D
!nBev Tigers
Black mamba IBD
Credit Praha FC
Koloušci AK
Les Miserables
Metro AFK
Modrá vopice TJ
Pneuservis-Bartoušek
Slovan Amatéři
Suchá dáseň AC
The Wall
Youngsters FC

7.E
1.W.C.
Blok D
CCCP
Ya Basta! B
Kamberský pípy
Konvikt klub
Krabí výměšky FC
Shooters Morava FC
Tazmánští čertíci
To mi stačí
Bobika FC
ZAK Praha

7.F
Alténa ST
CK pánbu nás netrestej
Exact FC A
Hells Bells 1.FC
Hervis sport 1.FC
Opatoff A K
HNK Praha FC
Rival club FC A
Růžoví delfínci 97,2
Severní vítr je krutý!
Suchdol sabres B
Ministerstvo obrany

7.G
Defect Praha
Gólostroje FC
ALT 1.AK
Kamikaze AbyDal LC
Pradox 1.FC
Pyjavíce FK
Real Hagrid CF
Rosengart FC
Sargas FC
Šejk Peterka
Torpédo Hulín FC
Co je?

7.H
Alej FK B
Černý pumy
Boys in Blue
Catchers SC
Cosmo Hagibor FC
Emergency
Hyens United
K.F.C. Praha
New Jersey Devils B
Partizan Praha
Profesoři
Torpedo Praclub

7.I
1.FC Lehovec
Balbín FC
Banzai
Homogen 1.FC A
Lužinýýý Boys
Notor Střešovice FC
Pivnice U Zpěváčků
Power Rangers
Bránický tank
SG-II Butovice
Unreal Students FC
Xichties FC

7.J
Apači
Blizzard ZM
Corleone
Česlo
Dinamo Praha
Heliport SK
Horsis heads
Krabice
Los Gigoalos
Pragochmel Blšany A
Sací komando Modřany
Stodůlecký piráti

7.K
Basta fidli B
Budvarka B
Desítníci CH.C.
Periferie United
MoKo 2.FC
Jabadabadoo Prosek
Petrovice B
Poštmistři A
Rychlí banáni
Red Leads
Vodka team FC
WTF

7.L
Dropa FC
Klikaři FC
Levá fuska
Malvazinky 1.FC
A.Č.A.B. FC
Mestek 97 FC
Modrý balet B
Parukářka FC
Petrovice A
Výlov 0.FC
Ztracená varta
Ugandská ťava

8.A
Admira 97
Digi Prague FC
Dynamit Vršovice
Le Jardin
Miminka AC
Prtzalona C.F.
Rošambo
s.Oliver B
Tak dort jo
V.S.P.S.V.S.
Viktoria Bítovská A
Zelení študáci

8.B
Diablo FC
GFC
Notorlet Stodůlky
Orange Predators B
Sedm zbabělých A
Ši Kyo
Tigers Kobylisy RL
TIP IZOL - Homidlo KK
Unnamed Shooters FC
Válcovny plechu MS FC
Velkopopovická Kozlovna
Yakuza

8.C
Beercelona FC
Čelzí
Friends Prague
GFC Regent B
Maisner gang
Klika CFA
Nova LFC B
Fugas CF B
Palouk SK
Pražské Peklo
Sculpturo FC
Weekend Warriors FC

8.D
Beer Devils TJ
Canary FC
DTS Praha
FNT Praha
Liboc united
MIFA Fighters FO
Pod parou
Prosím, nesmějte se
Spořilov Represent
Terasy KFC A
V.I.P.
Zoufalci

8.E
Demínka B
Dynamo R.U.M. B
El Barto
Executors United
GK Ohradní
Gobi dezert
Houbařův Ráj
Playboy team AC
Pragochmel Blšany B
Strahovská 10
Sváteční mančaft
T.M.F. Praha

8.F
S nadhledem
Athletico KMF
Bič boží
Green shock FC
Marami 1.FC
Parta AC
Perpetis
Ratajski démoni
Roosevelt boys 1.FC
Sorbino
Tuxeda FC
Viktoria Bítovská B

8.G
Dynamo Prak
Gangbeng
Horno Porno
Juventus Pivus
Klobásy FC
Kolíci
Smíchov PSK
No madam ! B
Proradost FK
SK Elet
SP Clif
Vykutálený prasátka

8.H
Gekad
OrangeBoom
Neumann S.K.
Pražský axiom
PRKA
Rarach FC
Senioři Praha B
Strakonická 2007 1.FC
Tream Deam FC
Trona CF
Tvar VD
VZ

8.I
CFG Suchdol
Kalparta Kids
Kilba Praha 04 FK
No fear KK
Kamarádi 1.FC
Krocani FC
Lazareth
Los Muchachos
Repeťáci Praha
Tuscarora 03
Viktor 1.FC
Zde je místo ...

8.J
Akvaristika TJ
Bílá pohroma
Berlusconi SV
Forejt FC
Airconquest F.F.C.
Kenguru FC
Klátiči WH
Klucy PFS
Lipodur FC A
Lockál
Pragsterdamn
TBC Lachtan B

8.K
Gremio
Guláš FC
Hilton Prague
Samson Žižkov 1.FC
Hypochondři
Kanonýři
Los Zewlos
Náhradníci
Rychlá rota
Kopanda team FC
Sebulba Utd.
Sedmikráskov Čimice

8.L
A.F.K.
All Blacks
Borussia Dortšpunt C
Děravý gumy
Nulová šance
Praetorians FC
Příkopy FC
Rasta Velbloudi
Šílené veverky
Šnek FC B
Bloodz
Vozovna Hloubětín A

8.M
Alvarez D.C.
Bohnice United
Borussia Predators FK
Faux-pas
Fernet team Říčany
Glebus United Nations
Los Niňos M.B.
Mal Wall FC
ONBLACK
Sexnejensex
Sme moc
Sportbar ZIPO

8.N
Manchlastr FC
Divocí andělé
Hustá pěna FC
Kult žlutého míče
Old Mosquitos
Plný plíce
Sexy prdelky
Sporting Luka
Stalica Praga
Stříbrný hroch C
VAL-VAL.Team
Velká Bučina FK

8.O
Bratři v lihu FC
FC Praha 07
Guinness AC
Habet Praha FŇ
Klub odložených mužů
Masokombinát
Pražská hnědka DK
Sanitka AS
Sebranka FC B
Soutokoněmí
Tichý vánek
Texas N.Strašecí FC

8.P
Buzuluk Úvaly FC
Godotovi čekatelé
Golden City FC
Kanálpucers PL
Lobotomici
Marná snaha
Palmeiras Prosek
Potíže
Skleňák AC
Terron AC Bozi B
Vixens
Vzteklé Želvičky

8.Q
Badíci
Vyvolený béčka
Blueghost.cz FC
Hattrick Prosek FC
Koza znezaneřáděná
Lokomotiva DP
Morna to zařídí FC
No madam ! A
Poštmistři B
Protector 1320 FC
Sestra Sojka
Zákon a Pořádek FC

8.R
Al Ahlí Praha
Alkmar
DDR FC
Atomový veverky B
Blesk VK B
Power WCC
City Lhotka FC
F.R.F. mit vocet
F3N FC B
Fiasko
Letňany BD
South Prague FC


Diskusní fórum

Přidat komentář


 


Vše o sázení na Sázejme.cz

 

Výsledky a tabulky

Hanspaulská liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B 3.C 3.D
4.A 4.B 4.C 4.D 4.E 4.F
5.A B C D E F G H I
6.A B C D E F G H I J K L
7.A B C D E F G H I J K L
8.A B C D E F G H I J K L M N O P

Veteránská liga
1.A
2.A 2.B
3.A B C D
4.A B C D E F

Superveteránská
liga
1.A
2.A 2.B
3.A 3.B



Fotbalové turnaje

Pohár Děkana FJFI
8.5.2017 Praha


Diskusní fórum

HRÁČI
Diskusní fórum

13.12.2017 20:16:28

TÝMY
Diskusní fórum

15.11.2017 8:23:08

TÝMY
Diskusní fórum

14.11.2017 13:30:43

TÝMY
Diskusní fórum

12.11.2017 14:22:38

TÝMY
Diskusní fórum

8.11.2017 15:43:09


Předpověď počasí



 

Všechna práva vyhrazena - HANSPAULSKA-LIGA.cz - info@hanspaulska-liga.cz - XHTML - CSS - 16.12.2017 17:56:18